YAĞLI GÜREŞ 1.KADEME ANTREÖR YETİŞTİRME KURS BİLGİLERİ

KURS TARİHLERİ                                              : 15-20 NİSAN 2024
BAŞVURU BAŞLANGIÇ TARİHİ/SAATİ     : 01 NİSAN 2024 – PAZARTESİ
BAŞVURU BİTİŞ TARİHİ/SAATİ                   : 11 NİSAN 2024 – PERŞEMBE (23.59)

KURS ÜCRETİ                                                       : 2.000 TL

KONTENJAN                                                          : 50 KİŞİ

KURS YERİ                                                             : ANKARA ŞEKER FABRİKASI ENTSTİTÜSÜ

                                                                                         Etiler, Etimesgut Şeker Fbr. No:80, 06796 Etimesgut/Ankara

Yukarıda belirtilen kurs başvuruları belirtilen tarih ve saatte açılacak olacağından belirtilen tarih ve saatten önce başvuru yapılamayacaktır.

Antrenör Kurs Başvuruları E-Devlet üzerinden yapılmaktadır. E-Devlet üzerinden Spor Bilgi Sistemi/Spor Elemanı/Kurs Başvuru ekranından yapınız. Kursa Temel Eğitim Sınavını başarı ile tamamlayan veya Temel Eğitim Sınavından muaf olanlar başvurabilmektedir. 

Kurs Ücreti:

1.Kademe Uygulama Antrenör Kurs Ücreti 2.000 TL’dir. Kurs başvurusunda bulunan ve başvuru ücretini yatırdıktan sonra geçerli bir mazereti bulunmadan kursa katılamayan kişilerin başvuru ücretleri iade edilmeyecektir.

Kurs ücretinin e-mail adresine gelen referans kodu ile kurs başvuru süresi içinde yatırılması gerekmektedir. Referans kodu geldiği takdirde süresi içinde kurs ücretini yatırmayan kişilerin onay işlemleri yapılmayacaktır.

  • E-Devlet üzerinden kayıt işleminiz tamamlandıktan ve onaylandıktan sonra tarafınıza gönderilecek olan referans numarası veya TC numaranız ile bulunduğunuz ildeki Ziraat Bankası şubelerinden veya internet bankacılığı aracılığı ile Federasyonumuz hesabına yatırılması gereken ücreti yatırmanız gerekmektedir.
  • Ödeme işlemini yaparken Ödemeler/Diğer Ödemeler/Diğer Kurumlar/Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB ödemeler bölümünden yapılması gerekmektedir.  Ödeme işlemi Havale veya EFT şeklinde yapılmamalıdır.
  • Antrenör Kursu ile ilgili ücret yatırma işleminde mutlaka referans numarası ve TC Numaranızı belirtilerek ödeme yapılmalıdır. Ödeme işlemleriniz tamamlandıktan sonra E-devlet sisteminden kaydınızın tamamlanıp tamamlanmadığını mutlaka kontrol ediniz. 

Not: Bankalara gerekli ödeme işlemleri yapılırken EFT veya Havale şeklinde işlem yapmayınız. Bu şekilde yapılan ödeme işlemleri sıkça karşılaşılan yanlış ödeme şeklidir.

Ödeme işlemini yaparken Ödemeler/Diğer Ödemeler/Diğer Kurumlar/Gençlik ve Spor Bakanlığı GSB ödemeler bölümünden yapılması zorunludur.

* Kursların kontenjanı 50 kişi ile sınırlıdır, kursa başvurularda kurs kontenjanının maksimum iki katı başvuru alınacaktır. Başvuru sayısı fazla olduğu durumlarda Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu Antrenör Eğitim Talimatında belirtilen şartları taşıyan kursiyerlere öncelik verilecektir.

*  Kurs kontenjanlarının dolması halinde ileri tarihlerde de kademeler için uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edilecektir. Duyurular federasyonumuzun resmi internet adresinden yapılacaktır.

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir