Türkiye Geleneksel Güreşler Federasyonu (TGGF) olarak CW Enerji Türkiye Yağlı Güreş Ligimizin ilk ödül törenini  İstanbul’da Topkapı Eresin Otel’de gerçekleştirdik.

Federasyon Başkanımız Sayın İbrahim Türkiş ve federasyon yöneticilerimiz başta olmak üzere Dünya Etnospor Konfederasyonu Başkanı Sayın Bilal Erdoğan, CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Tarık Sarvan, Kırkpınar Güreş Ağası Sayın Seyfettin Selim, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Hilmi Güler, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Alinur Aktaş, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Yücel Yılmaz, Şahinbey Belediye Başkanı Sayın Mehmet Tahmazoğlu, Aybastı Belediye Başkanı Sayın Beytullah Geçtan, Yunusemre Belediye Başkanı Sayın Mehmet Çerçi, Karesi Belediye Başkanı Sayın Dinçer Orkan, İçişleri Eski Bakanı Sayın Saadettin Tantan , Devlet Eski Bakanı Sayın Ersin Taranoğlu, Spor Hizmetleri Genel Müdürü Sayın Ömer Altunsoy, İbni Haldun Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Sayın İrfan Gündüz gibi tanınmış isimlerin katıldığı ödül törenimize basınımızın güzide temsilcileri de yoğun ilgi gösterdi.

Ülkemizin önde gelen güneş enerjisi şirketlerinden ve aynı zamanda ligimizin isim sponsoru olan CW Enerji’nin destekleriyle düzenlenen ödül törenimizde 2023 yılı sezonunda dereceye giren tüm boylardaki sporcularımız ve antrenörlerimiz ödüllendirildi.

Başpehlivanlık Boyu’nda şampiyon olan Orhan Okulu’ya 500.000 TL para ödülünün yanı sıra CW Enerji tarafından yaptırılan ve 2023 yılı sezonuna dahil olan tüm belediyelerin logolarının işlendiği özel tasarım bir altın kemerin hediye edildiği ödül törenimizde ikinci, üçüncü, dördüncü ve beşinci olan sporcularımıza da para ödülü ve madalya verildi.

Yine Başaltı boyundan Tozkoparan boyuna kadar ( Tozkoparan boyu dahil) tüm boyların ilk dördüne giren sporcularımıza madalya ve para ödülü verildi. 2023 yılı sezonu şampiyonu Orhan Okulu’ya altın kemer ödülünü Sayın Bilal Erdoğan’ın takdim ettiği bu özel tören, ödüllerin verilmesi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi. Ödül töreninin ardından davetlilerimize akşam yemeği ikram edildi.

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir