Federasyonumuzun 2024 yılı faaliyet takviminde yer alan Yağlı Güreş Müsabakalarında görev yapacak hakem ve hakem adayları için Aday Hakem Kursu ve Hakem Gelişim/Vize Semineri düzenlenecektir.

Yağlı Güreş Aday Hakem Kursu 19 Şubat 2024 tarihinde,

Hakem Vize/Gelişim Semineri ise 20-23 Şubat 2024 tarihleri arasında Ankara ili Kızılcahamam ilçesi, Patalya Hotel ‘de yapılacaktır.

PATALYA OTEL

Soğuksu Milli Parkı İçi, 06890 Kızılcahamam/Ankara – (0312) 736 02 00

 

ADAY HAKEM KURSU HAKKINDA BİLGİ

Aday Hakem Kursuna başvuru yapacak adaylar aşağıda bulunan Aday Hakemler için hazırlanan matbu dilekçeyi eksiksiz olarak dolduracak ve federasyonumuzun bilgi@tggf.org.tr e-posta adresine mail olarak gönderebileceklerdir. Eksik evrakları bulunan adayların başvuruları geçerli sayılmayacaktır.

SON BAŞVURU 17 ŞUBAT 2024 – 17.00 ‘A KADARDIR.

Yağlı Güreş Hakem Kurs Ücreti 3.000 TL. (Dekontun açıklama kısmına adı soyadı ve hakem kurs için yazması gerekmektedir.)

 

Aday Hakem Matbu Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ !..

  1. NOT : Hakem Kursuna katılacak Adaylar; hakem talimatımıza göre 25 yaşından gün almış, 50 yaşından büyük olmaması, en az lise mezunu olmaları gerekmekte olup, diploma, sağlık raporu (aile hekimliğinden alınabilir) adli sicil belgesi ve sportif cezaları olmadığına dair belgeleri dilekçe ekinde göndermeleri gerekmektedir.  Ayrıca; hakem adayları en fazla 6 ay önce çekilmiş vesikalık fotoğraflarını kursa gelirken yanlarında getirmeleri önemle rica olunur. Kontenjan 50 kişi ile sınırlıdır!

HAKEM VİZE/GELİŞİM SEMİNERİ HAKKINDA BİLGİ

Hakem Seminerine katılacak hakemlerimiz seminere katılacaklarına dair yine aşağıda bulunan matbu dilekçe örneklerini doldurarak ekleri ile birlikte federasyonumuzun bilgi@tggf.org.tr  e-posta adresine mail olarak gönderebileceklerdir. Eksik evrakları bulunan kişilerin başvuruları geçerli sayılmayacaktır.

ÖNEMLİ NOT : Hakem Semineri bölgelere göre ayrı tarihlerde yapılacak olup, seminere katılacak hakemlerin bu tarihlere dikkat etmesi gerekmektedir. Ayrıca seminere katılacak olan hakemlerin vize ücretlerini en geç 17 Şubat 2024 saat 17:00’a kadar Federasyon hesabına yatırmaları gerekmektedir.

SON BAŞVURU 17 ŞUBAT 2024 – 17.00 ‘A KADARDIR.

Seminer Ücreti 2.000 TL. (Dekontun açıklama kısmına adı soyadı ve hakem vize/gelişim semineri için yazması gerekmektedir.)

 

Yağlı Güreş Hakem Semineri Matbu Dilekçe Örneği için TIKLAYINIZ !..

Yağlı Güreş Hakem ve Aday Hakem Seminer Programı için TIKLAYINIZ !..

 

NOT : Kurs Ücretleri için banka bilgileri aşağıdaki gibidir.

Ziraat Bankası – Ankara / Heykel Şubesi – TGGF – Öz Gelir Hesabı

IBAN : TR 0800 0100 1233 9759 3836 5002

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir